היי, מישהו רואה פה את הסדרה מישהו צופה בך בערוץ ויוה? אם כן אז מישהו יודע מי הרוצח? אני מכורה לסדרה, וחיפשתי המון זמן מי הרוצח ולא מצאתי, מי שיודע אשמח אם תגידו לי

8 תשובות

לא ידוע, זה כל הקטע של הסדרה..אני חושבת שבסוף הסדרה זה יתגלה, בנתיים את יכולה רק לנחש:)

שואל השאלה:מהה איך חוליאן? וואו חח בחיים לא הייתי מאמינה שזה הוא!

כן זה הוא... כמה שזה לא נראה שהוא הרוצח, הוא אכן כן!כשהוא היה קטן, אמו שלו הייתה מנצלת אותו מינית ומתעללת בו.. היא הזניחה אותו לטובת העבודה ולכן הוא הורג את כל הנשים שיש להן ילדים.. שימי לב שכל הנשים שהוא הרג, היו אימהות לילדים...יש לו מן אובססיה כזאת להרוג את כל הנשים שמזניחות את ילדיהן לטובת העבודה...אני יודעת שהוא מה זה לא נראה הרוצח, ובכלל לא נותנים לנו לחשוד בו, אבל דווקא בגלל זה הוא הרוצח... בפרק של מחר או יום חמישי יראו שזה הוא.מקווה שעזרתי:)

הנה תראי..זה התקציר של מחר-חוליאן מענה את אווה. המשטרה סורקת את כל האזור ללא תוצאה. קרווחל אומרת למטילדה שהקלטת שלה לא נמצאה. מטילדה באה לביתו של חוליאן ועוזרת לו. קמילה אומרת לבנחמין שעליהם להתרחק זה מזה.וזה של יום חמישי-רודריגו מגיע למרכז הגמילה. חוליאן נח בבית של פיאדד ורודריגו רואה אותו במיטה ומעליב את פיאדד. חוליאן מייסר את אווה, היא יורקת עליו והוא דוקר אותה.

וואי, אני לא מאמינה! אני גם מכורה לסדרה הזאת!אני תמיד הייתי בטוחה שזה מאוריסיו!ונטלי, איך את יודעת שזה חוליאן ושיש לו אובססיה להרוג נשים שעוזבות את הילדים שלהם לטובת העבודה?

שואל השאלה:נכון אני זוכרת שרודריגו אמר את זה, הוא אמר את זה לבנחמין ובנחמין אמר שהוא השתנה מאז..ואי אני עדיין בשוק שזה הוא, איזה רוע O:והכי לא צפוי שיש.

וואי אני לא מאמינה..איך הוא יכול לרצוח אותם ככה..זה פשוט מפחיד!אז מה אם התעללו בו בילדות..הוא לא צריך לעשות את זה לאחרים..ואני כל הזמן חשבתי שהוא בנאדם טוב..

חוליאן גרסייה הוא הצייד

שאלות קשורות